AKTUÁLNĚ: Přihlašování na 2. pololetí spuštěno!

Virtuální GYMNASTICKÝ VÍCEBOJ – Sokol Královské Vinohrady 27. a 28.2. 2021

 

Gymnastický víceboj je soutěž v gymnastických disciplínách pro děti od 5 do 12 let, která se tradičně koná v areálu Sokol Královské Vinohrady. 

Jelikož sportovat uvnitř nám vláda zatím zakázala, ale chceme dát dětem možnost se hýbat a při tom si ještě zasoutěžit, rozhodli jsme uspořádat víceboj poprvé ve venkovním prostředí areálu Sokol Královské Vinohrady v sobotu 27.2. a neděli 28.2. vždy mezi 11. a 15. hodinou.

VSTUPNÉ je dobrovolné = budeme rádi za každou podporu

BUDE SE SOUTĚŽIT V PĚTI DISCIPLÍNÁCH:

  1. Cvičení na prostných
  2. Cvičení na kladině
  3. Cvičení na hrazdě
  4. Přeskoky přes švihadlo
  5. Rychlostně obratnostní dráha

Za každou disciplínu dostanou soutěžící body, které se poté sečtou a výsledky každé věkové kategorie budou později zaslány na email uvedený v přihlášce. Odměna na místě, ale bude čekat úplně na každého soutěžícího.

 

JAK SE NA VÍCEBOJ REGISTROVAT?

Stačí poslat e-mail na info@gymnastikaprodeti.org, kde uvedete jméno dítěte, věk dítěte, kontaktní údaje na zákonného zástupce (jméno a telefonní číslo) a termín, na který se chcete přihlásit. Po registraci do víceboje Vám pošleme shrnutí do e-mailové schránky. Nejpozději do čtvrtka 25.2. Vám pošleme přesný čas kdy soutěžící začne cvičit a další organizační informace. Předpokládaný start prvních soutěžících bude v 11:00. 

 

JAK BUDE VÍCEBOJ PROBÍHAT?

V den víceboje je nutné se dostavit na místo alespoň 15 minut před samotným začátkem. Nejprve Vás bude čekat prezentace, kde obdržíte i další pokyny. Soutěžící budou po prezenci rozděleni do neměnných dvojic, ve kterých se budou v zónách pro soutěžní disciplíny pohybovat. Každou dvojici bude mít na starosti 1 organizátor a bude je provázet všemi disciplínami. Projití všech disciplín nebude trvat více než hodinu a budeme se snažit, aby děti byly stále v pohybu a neprochladly tak v možném mrazivém počasí.

Úprava víceboje ne virtuální soutěž za předpokladu dodržení všech protiepidemických opatření byla odsouhlasena magistrátem hlavního města Prahy. Doprovod dětí (soutěžících) se nesmí pohybovat v zónách pro soutěžní disciplíny.

 

JAK SE DOSTANETE DO AREÁLU?

Vstup do areálu Sokol Královské Vinohrady z Riegrových sadů – mapa ZDE

 

MÁTE DOTAZY K VÍCEBOJI?

Všechny dotazy rádi zodpovíme na telefonu 739 970 279 nebo na e-mailu info@gymnastikaprodeti.com

ZPĚT