AKTUÁLNĚ: Přihlašování na 2. pololetí spuštěno!

Spolek LUDUS MAGNUS, z.s. IČ 03578151, se sídlem Stroupežnického 1720/3, Praha 5, 150 00, spisová značka L 61403 vedená u Městského soudu v Praze, je pořadatelem všech kurzů nabízených na těchto stránkách, a aby bylo možné vést lépe přehled o návštěvnících kurzů a získávat finanční prostředky na financování kurzů.

Odeslaný vyplněný registrační formulář je současně i přihláška do našeho spolku LUDUS MAGNUS. Podrobnosti o činnosti spolku a jeho účelu si můžete přečíst v jeho stanovách.

Členství ve spolku Vás ani Vaše dítě nezavazuje k žádným členským příspěvkům nad rámec ceny vámi vybraného kurzu a ze spolku může Vaše dítě kdykoliv vystoupit. Vystoupení lze provést jednoduše skrze kontaktní formulář, ve kterém uvedete nacionále Vašeho dítěte a sdělíte, že chcete ze spolku vystoupit.

Pokud bychom Vám mohli odpovědět na jakoukoliv otázku ohledně spolku nebo našich kurzů, tak nám kdykoliv napište.

Mgr. Petr Hanzlík, předseda spolku

 

Kontaktní formulář