AKTUÁLNĚ: Gymnastický víceboj 25.11. - FOTO ZDE

Nikola Horáčková

SPORT/ZÁLIBY:
Cheerleading od roku 2012-tým Bees Cheerleades

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY:
3x mistryně Světa
vícenásobná mistryně Evropy  
několikanásobná mistryně ČR
v r.2014 kvalifikace na MS v Orlandu 

LICENCE/CERTIFIKÁTY:
základní zdravotnický kurz od Červeného kříže, základní kurz fyziotejpingu, kurz první pomoci ve sportovním cheerleadingu

CO O SOBĚ ŘÍKÁ:
Se sportem jsem začala už ve 2,5 letech. Začalo to baletem, moderním tancem na UŠ, poté jsem pokračovala moderní gymnastikou, sportovním aerobikem (domyno Ivy Farářové) street/hip hop/show art/disco/ a contemporary tancem (HDC Praha, D4U Praha, studio Yemiho AD).  Nyní  jsem skončila u cheerleadingu, kterému se věnuji od roku 2012.

Co je to cheerleading ? 
Je to směs tance, akrobacie, lidských pyramid a holek co létají vzduchem. Nejdříve jsem začala v týmu Join New Spirit Allstars a nyní se přesunula k budování týmu Bees Cheerleades! Na svém kontě mám desítky úspěchů, poháru a stovky medailí. Trénuji všechny věkové kategorie od dětí až po dospělé. 
V letech 2019/2020, 2020/2021 byla součástí České cheer reprezentace.

U dětí jsem oblíbená hlavně svým “family coach” přístupem. Kromě trénování mám letité zkušenosti i jako vedoucí na největších táborech jako jsou Tapaza nebo třeba 4camps. Mimo to jsem nejen trenér ale i aktivní sportovkyně. Zúčastnila jsem se na na českých soutěžích ale i na mezinárodních soutěžích. (TSR,CDO,IDO,WOD,ČACH,ECC,ECU).

Jsem cílevědomá a pokud k cíli nevede cesta přímo, nebojím se skákat přes překážky!