AKTUÁLNĚ: Kurzy na školní rok 2023/2024 jsou vypsány!

Klára Sudková

Co bych o sobě řekla? Miluji pohyb a všechny druhy sportů. Už od malička je sport mojí nedílnou součástí a to především díky rodičům, kteří mě vedli ke kdejakému sportu. V první třídě jsem se začala závodně věnovat tanci a to konkrétně Disco dance. S naším týmem jsme se zúčastnili hned několika republikových soutěžích a již od 15 let jsem dokonce začala vést svoji skupinku dětí.

Disco dance je dost spojený s gymnastikou, proto mi její samotné trénování připadalo jako skvělý nápad k získání nových zkušeností. Láska ke sportu mě zavedla na Fakultu tělovýchovy a sportu na Karlovu univerzitu. Zde studuji obor Tělovýchova a sport se zaměřením na vzdělávání se sdruženou geografií zaměřenou na vzdělávání. Mám za sebou první rok, který mě obohatil o spoustu cenných informací, které využiji nejen při práci s dětmi.

Svůj volný čas ráda trávím různými sportovními aktivitami především v přírodě a se svými přáteli. Ráda objevuji a zkouším nové a netradiční sporty, z kterých si odnesu nezapomenutelné zážitky.