AKTUÁLNĚ: Přihlašování školní rok 2024/2025 spuštěno!

Eliška Tipplová

Něco o mně:
Ahoj všem!
Pocházím z Prahy a sport je můj život. Od malička jsem se věnovala všem možným sportům – tenis, atletika, plavání, gymnastika, cyklistika, zimní sporty apod. A protože jsem byla moc hyperaktivní dítě, maminka mě v osmi letech přihlásila na gymnastický vrcholový sport – sportovní aerobik, a to do klubu Fitness center Báry a Hanky Šulcové. Začala jsem chodit do přípravky a poté jsem přestoupila do závodního týmu. Od té doby byla tělocvična na Ládví mým druhým domovem. V průběhu mé závodní kariéry jsem nasbírala několik cenných kovů a titulů jako Mistryně ČR, Mistryně Evropy a Vicemistryně světa v kadetské, juniorské a dospělé kategorii. V klubu jsem do jara 2023 působila jako trenér mladých závodníků ve věku od 4 do 20 let ve sportovním aerobiku a pomáhala jim dosáhnout na jejich závodní sny. Společně jsme jezdili mimo Prahu na několik pobytových soustředění za rok. K tomu jsem v létě jezdila na čtrnáctidenní tábory jako oddílový vedoucí, kde jsem pomáhala s organizací a programem. A předtím jsem jezdila několik let jako dítě.
Na podzim 2023 jsem dokončila Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, a to magisterské studium na oboru Učitelství tělesné výchovy pro střední školy se zaměřením na Aktivity podporující zdraví.

Certifikace:
Sportovní aerobik

  • Trenér sportovního aerobiku II. třídy od organizace Fisaf.cz
  • Děti na startu na pozici asistent trenéra od organizace Fisaf.cz

Fitness

  • Fitness trenér od FTVS

Masáže

  • Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví od FTVS

Zkušenosti s vedením dětí:
2021 – nyní:  Gymnastika Pro Děti – vedení lekcí základní gymnastiky pro děti ve věku MŠ a prvního stupně ZŠ
2015 – 2023:  Fitness center Báry a Hanky Šulcové – trenér sportovního aerobiku všech věkových i výkonnostních kategorií, týdenní zimní soustřední (1x/rok) a letní soustřední (3x/rok)
2019 – 2022:  LDT Asterion – čtrnáctidenní tábory jako vedoucí oddílu a týmu
2014:  DDM Libertin – čtrnáctidenní tábor jako praktikant

Sportovní příměstské tábory na léto 2024

VÍCE INFORMACÍ A PŘIHLÁŠENÍ