JSMEINLINE.CZ TENISPRODETI.CZ SPORTOVNIKEMPY.COM +420 739 970 279

REGISTRACE
NA Gymnastika pro děti

Informace o zvoleném kurzu

Gymnastika pro děti
2. pololetí
PONDĚLÍ 15:45-16:45, 4. 2. - 27. 5. 2019 (2. pololetí)
ZŠ Hloubětín, Praha 9
1800 Kč

Podrobné informace

Milí rodiče,

z důvodu konání kurzu v tělocvině střední školy, která se nachází vedle ZŠ a nového čipového systému, nebude v tomto kurzu možné, aby instruktor vyzvedával děti ve školní družině. Děti ze družiny musí odcházet buď samostatně nebo je musí vyzvednout rodiče. Instruktor bude na děti čekat před hlavním vchodem do ZŠ v 15:30. 

V případě, že přihlásíte dítě do kroužku v 1. pololetí, je tak přihlášeno na celý školní rok, není potřeba jej přihlašovat znovu ve 2. pololetí. Pokud nebude dítě ve 2. pololetí v kroužku pokračovat, začátkem nového roku vám přijde e-mail, kde bude možnost z dalšího pololetí dítě odhlásit.

Po vyplnění elektronické přihlášky obdrží rodič e-mailem potvrzení o přihlášení dítěte do kroužku včetně informací k platbě.

Cena kurzu je 1800 Kč za pololetí.

Platba probíhá ve dvou splátkách (1 splátka = 1 pololetí). Platbu je nutné vždy uhradit nejpozději 7 dní před první lekcí daného pololetí. Pokud není kurz uhrazen před první lekcí, nebude dítě zařazováno do výuky. Začátkem nového roku vám přijde e-mail s platebními pokyny na 2. splátku, proto prosím kontrolujte své e-mailové adresy.

Nejdříve prosím zadejte své osobní údaje. Informace o přihlašovaném dítěti budou následovat.

Přihlašované dítě

Potvrzení přihlášky

  ( Čtyři číslice, nic více. Kontrola proti robotům).